Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Steamde Black Desert

ByFresh

Beginner
BDO Oyuncusu
Rahatsiz ediyorum kusura bakmayın belki boş post dersiniz ama ben oyuna yeni başlayacağım steamden indirdim launcherı başlattım yama yapmaya başladı ama yama süresi aşırı uzun sürüyor yaklaşık 1 saattir %15 e anca gelebildi neden yama bu kadar yavaş ilerliyor acaba hızlandırmanın bir yolu var mı internet hızım 100 mpbs ama yamayi 662 kb ile yapıyor nasıl duzeltebilirim ? Acaba ssdye yüklesem hız farklı olur mu ?
Sistemim
Rx 580 8GB
Ryzen 5 1600
16 Ram
1 TB hdd
500 gb ssd

Son düzenleme:

razzere

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Web sitesi
www.youtube.com
Alt yapındaki gerçek hızı google search yaparak ilgili sitelerden ölçüp görebilirsiniz. Bir çok faktörü olabilir.
Google DNS : 8.8.8.8 - 8.8.4.4 kullanarak ve wifi üzerinden bağlantınız mevcutsa bağlantı gücünüzün kaliteli olmasına dikkat edin.
Mümkünse cat5 veya cat6 kabloyla ethernet girişi ile bağlantı yapın.
Diğer oyunlarda ping ve bağlantı kalitenizi kontrol edip karşılaştırın.
PC nizde zararlı yazılımlar olabilir. ADW Cleaner ile farkında olmadığın reklam virüslerini temizle arka planda netini sömürürler.
Mümkünse sağlıklı verimli bir antivirüs programı ile tarat.
Farklı bir pc var ise onlada testler yap. Bu gibi oyunların launcherleri hep böyle yavaşımsıdır. Ama senin hızın düşük baya anormal durum var.