Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Söz Simgesi Yok

okusirius

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhaba, Sihirli Zırh Takası görevinde zırhı sildim bende daha iyisi var diye, fakat şimdi zırh gerekiyor görevi tamamlamak için. Görevde;

※ 'Sönük Sihirli Zırh' eşyasını attıysanız, Calpheon Zırh Tüccarı Grandus'a 2 Söz Simgesi vererek tekrar alabilirsiniz.

※ Söz Simgesi, Cadı Tapınağında Becker veya Terkedilmiş Manastırda Bacho Ladericcio tarafından verilen tekrar görevleri ile elde edilebilir.

yazıyor. Fakat bu 2 bölgeye de gittim ama öyle bir görev vermedi. Dükkan, Konuşma seçenekleri mevcut. Söz Simgesini nerden elde edebilirim lütfen yardımcı olur musunuz ?

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Cadının ordaki potçu dan alıyorsun görevi

stcomers

Beginner
BDO Oyuncusu
Cadının ordaki potçu dan alıyorsun görevi
yok yok söz simgesi görevini bende alamıyorum cadının yanındaki npcden almaya çalışıyorum görev yok sadece boş bi konuşma var o kadar yüzükten sıkıldın mı filan diyor nasıl alınacak bu görev ya çok uğraştım ana göreve devam edemiyorum

stcomers

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhaba, Sihirli Zırh Takası görevinde zırhı sildim bende daha iyisi var diye, fakat şimdi zırh gerekiyor görevi tamamlamak için. Görevde;

※ 'Sönük Sihirli Zırh' eşyasını attıysanız, Calpheon Zırh Tüccarı Grandus'a 2 Söz Simgesi vererek tekrar alabilirsiniz.

※ Söz Simgesi, Cadı Tapınağında Becker veya Terkedilmiş Manastırda Bacho Ladericcio tarafından verilen tekrar görevleri ile elde edilebilir.

yazıyor. Fakat bu 2 bölgeye de gittim ama öyle bir görev vermedi. Dükkan, Konuşma seçenekleri mevcut. Söz Simgesini nerden elde edebilirim lütfen yardımcı olur musunuz ?
dostum yöntemi bulursan paylaş lütfen