Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Site Üzerinden mi Alıyım Yoksa Steam Üzerinden mi ?

Elwin

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhabalar oyuna yeni başlıyacağım ama oyunu tam olarak nereden almalıyım steam üzerinden mi yoksa site üzerinden mi ? steamda 19 tl ama site üzerinde 9.5 tl
farklı yanları varmı onda olupta diğerinde olmayan bir özellik var mı acaba hızlı cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür edirim cevaplarınız için

Ü

Üye silindi 3151

Öncelikle oyuna başlıcaksanız bu oyunda en az 2 bin tl harcarsınız bunu göz önünde bulundurun sonra oyuna başlayın :)

Elwin

Beginner
BDO Oyuncusu
Öncelikle oyuna başlıcaksanız bu oyunda en az 2 bin tl harcarsınız bunu göz önünde bulundurun sonra oyuna başlayın :)
Kngiht Onlinda çok para yatırdım D: ve abilerim bırakınca ne yapacagımızı bilemedik çoğu kişi bu oyunu önerdi ama ikilemede kaldım sizce nereden almalıyım farkları nelerdir

sahan27

Beginner 3
BDO Oyuncusu
hocam bence direk hesap satın al derim oyunda kişiler arası ticaret falan yok bilmiyorsundur belki direk itemi pazara önceden belirlenmiş bir fiyata koyuyorsun ya da alıyorsun.

Ü

Üye silindi 3151

Hesap satın Alman çok daha mantıklı

Elwin

Beginner
BDO Oyuncusu
aslında kendim oynasam daha iyi olmaz mı hem öğrenmiş olurum nerede ne yapılır ne yapılmaz bunları öğrenmiş olurum

Ü

Üye silindi 3151

Valla dostum ben sana şöyle söyliyim yada söylemicrm bence satın al oyna zevkini çıkar. Diğer türlü gerçekten ama gerçekten hayatın kayıyor bişeyleri kasana kadar.

Seçim senin ama asla ve asla bu oyuna sıfırdan başlanılması taraftarı değilim.

Çok ciddiyim :)

Elwin

Beginner
BDO Oyuncusu
o kadar mı zor bir oyun kötü hissettim kendimi D: bir bakıyım nasıl bir oyun baktım sevdim satın alırım ama denemeden bilemem belki sevmiyecem ya da zor gelecek saçma gelecek deniyimi bi yorumlar için saolun

Ü

Üye silindi 3151

Oyun çok zevkli böyle bir mmorpg yok fakat dediğim gibi sıfırdan karakter almak yerine 1500 - 2000 tl ye on numara hesaplar var.

Bu oyuna sıfırdan başlamak zaman ve para kaybı asla önermiyorum.

Venn

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Kesinlikle sitesinden al steam falan boş iş

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar ya oyun bundan 5 yıl önce çıktığında bile 30+30 = 60gb olarak geldi. DOTA LOL PUBG H1Z1 oynamıyoruz.

MMO RPG bir serüvendir, küçük seviyede para kazanma bir Mansha mobu ile vs atma bile eğlencedir. Size verelim şu kadar pet bu kadar bilmemne yine de sunucunun en absür hesabını da versek pvp alışmış emek vermiş bizi sizi aciz bırakır, yok eder.

Bırakın oynasın insanlar neden para değer para değerdesiniz? :D Ben 2bin tl harcamadım oyuna. 10 ay kadar da afk olmam gerekti gerçek hayattaki işlerim sebebiyle.

Ancak karşıma burda 10bin tl talep edilen hesapla gelirseniz aciz kalırsınız :D

Misal burdaki arkadaşın tavsiyesi çok güzel, ama ben tavsiye etmem. Hani 0 oyuncusun, oynamaktaki amacın ne en kısa süreden herkesi sileyim oyundan diyorsan sadece 3-4 yıllık pvp tecrübeli insanlar dolu bu sunucuda o iş yaş. GTA iifresi yazarak oyunun %80 lik eğlencesini çöpe atmak gibi geliyor bana.

Hesap almak hiç mi mantık değil derseniz, öyle de demiyorum. Petleri almış, kıyafeti ağırlığı halletmiş ve bunu maaliyetinden ucuza satan hesaplar çok tatlı olurdu. Gir hesaba sil karakterleri kendin başla. :p

Oyun çok zevkli böyle bir mmorpg yok fakat dediğim gibi sıfırdan karakter almak yerine 1500 - 2000 tl ye on numara hesaplar var.

Bu oyuna sıfırdan başlamak zaman ve para kaybı asla önermiyorum.
Ciddi oynayıp kalıcı olacaksanız arkadaşın dediğinden mantıklısı yok elbette.

Kesinlikle sitesinden al steam falan boş iş
Koleksiyoncu değilseniz steamde, ben de oradan almakta pen bir mana göremiyorum. Sitesini tercih ederim.

NOT: Şahsi düşüncem bunlar. Herhangi bir objektiflik aramayın. Katılmanız için değil görüş belirtmek için yazdım. Süreçte kimseye kırma amacım yoktur.

konnerkapono

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhabalar oyuna yeni başlıyacağım ama oyunu tam olarak nereden almalıyım steam üzerinden mi yoksa site Nox Vidmate VLC üzerinden mi ? steamda 19 tl ama site üzerinde 9.5 tl
farklı yanları varmı onda olupta diğerinde olmayan bir özellik var mı acaba hızlı cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür edirim cevaplarınız için
Diğer türlü gerçekten ama gerçekten hayatın kayıyor bişeyleri kasana kadar.

Son düzenleme: