Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Sınava girmeden IELTS, TOEFL, TOEIC veya diğer sertifikalarınızı alın

keivleslie

Beginner
BDO Oyuncusu
Katılım
31/12/19
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
28
Konum
Istanbul
#1
Sınava girmeden IELTS, TOEFL, TOEIC veya diğer sertifikalarınızı alın ([email protected]). AB'de çalışma vizeleri, pasaportlar, ehliyet, kimlik kartları, oturma izinleri, iki yıllık konut yardımı ile iyi ücretli işler ve çok daha fazlası ..
Uyruğunuzu değiştirmeye mi çalışıyorsunuz? çalışma belgelerine mi ihtiyacınız var? seyahat etmek ister misin Sahip olamayacağın kağıtlara mı ihtiyacın var? Eğer öyleyse, o zaman doğru zamanda doğru yerdesiniz.

Yeni bir kimlikle hayatta ikinci bir şans elde edin, gizliliğinizi koruyun, yeni bir kredi geçmişi oluşturun, geçmişin ceza kontrolünden kaçının, özgürlüğünüzü tekrar kazanın. Biz otantik, yüksek kaliteli belgeler, pasaportlar, sürücü belgeleri, kimlik kartları, vizeler gibi orijinal ve orijinal kayıtlı vatandaşlıkların eşsiz üreticisiyiz. Pullar / çıkartmalar, oturma izinleri, Sahte Okul diplomaları ve aşağıdaki gibi diğer birçok belge:
Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Schengen ... ve daha fazlası ...

Ayrıca Avrupa Birliği'ndeki tüm ülkeler için profesyonel dokümantasyon ve turizm hizmetleri sunuyoruz. Çalışan vizeleri, oturma izinleri, kimlik kartları, ehliyet gibi ... sahip olduklarınız.

Dünyanın her yerinde dolaşan binlerce belgemizle en iyi hologramlara ve çoğaltma makinelerine sahibiz.

Seçtiğiniz herhangi bir ülkede seyahat etmenizi veya iyi ücretli bir iş almanızı sağlayacak her türlü otantik, otantik, kalitatif, yasal ve kayıtlı belgeye sahip olmak istiyorsanız, acenteye veya danışmanlara ...

E-posta: - [email protected]

WhatsApp: - +237690621493

Hizmetlerimiz:

1- Test yapmadan sertifika almak isteyen müşteriler için resmi, otantik, kayıtlı veritabanı sertifikaları ve gerçek merkez pulları sunuyoruz.

2- Testi bir aydan daha kısa bir süre önce geçtiyseniz, ancak sonuç, ekip, sonuç veya başarıdan memnun kalmadıysanız, size önceki sonuçları içeren yeni bir sertifika sunmak için önceki testte elde edilen sonuçları güncelleyebiliriz kişisel kaynak prosedürlerinizi risk veya komplikasyon olmadan izlemek için kullanabileceğiniz istenen aralık veya sonuç.

3- Gerçek test tarihinden önce gelecekteki testiniz için size soru belgeleri sağlayabiliriz. Anketler, test verilerinden yaklaşık 6-10 gün önce yayınlanacak ve% 100 doğrulanacak ve onaylanacaktır.

4- Bilgi teknolojisi alanında öncü ve belgelendirme ve global seyahat danışmanları, sınav görevlileri ve BT danışmanları ve teknisyenleri ile işbirliği yapıyoruz. Ayrıca yeraltı veri tabanı yöneticileri ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Ve ayrıca sizin için testi yapabilen yeraltındaki meslektaşlarınızla.

5- Sınavlara kayıt olabilir ve okula girebilirsiniz, ancak isteğinize bağlı olarak size gerekli veya gerekli sonuçları içeren orijinal bir sertifika verebiliriz. Bunun nedeni, veritabanı sistemine arka girişe erişimi olan yeraltı veritabanı yöneticilerimiz olmasıdır.

Daha fazla bilgi için, temsilcilerimiz ve danışmanlarımızla aşağıdaki yollarla iletişim kurabilirsiniz: -

E-posta ::: [email protected]

VEYA

WhatsApp :::: +237690621493

HAKKIMIZDA:

>> Hızlı, güvenilir ve esnekteyiz.

>> biz popüler ve güvenilir.

>> Çok deneyimliyiz.

Temsilcilerimizle: -

E-posta ::: [email protected]

VEYA

WhatsApp :::: +237690621493

Not: - Hizmetlerimizin kalitesinden eminiz, ancak işimizin sonucundan aniden memnun değilseniz, tüm masraflarınızı iade edeceğiz ... Bazen müşterimizi tam olarak tatmin etmediğimiz olur ve paralarını iade etmek.
Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız ..

Temsilcilerimizle: -

E-posta ::: [email protected]

VEYA

WhatsApp :::: +237690621493

================== ANAHTAR KELİMELER ========================

- Gerçek İngiliz pasaportları / vizeleri / sürücü belgesi
- Gerçek Kanada pasaportları / vizeleri / sürücü belgesi
- Gerçek Fransız pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Gerçek Amerikan pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Gerçek Fransız pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Gerçek Rus pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Gerçek Japon pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Gerçek Çin pasaportu / vize / sürücü belgesi
- Avrupa Birliği üyesi ülkeler için gerçek Fransız pasaportu / vizesi / sürücü belgesi.
Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız ... ... aracılığıyla acentelerimiz ve danışmanlarımızla iletişime geçin: -

E-posta ::: [email protected]

VEYA

WhatsApp :::: +237690621493