Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Profesyonel Boost Hizmeti-Sky Boosting

inside_the_sky

Beginner 7
BDO Oyuncusu
Booster nedir ?
BoosteR: Hesabınızı oynamadığınız zamanlarda ,sizin yerinize işlemlerinizi yapan, karakterinizi en üst seviyeye getirmek için koyduğunuz hedeflere yönelik işlemleri tamamlayan, size ek olarak destek veren ve hesabının en yüksek online süresine ulaşmasını sağlayan kişidir.

- Grind,Takas ,Life Skill, Level , Enerji -
-Deniz için,Okyanus parası kasma-Günlük takasları yapma, Karak için malzemeler toplayıp döküman oluşturma.
-Dc üzerinden canlı gösterim.
-Siege,node savaşlarına katılım
-Hunting listenizi avlama oyundaki düşmanlarınızı bezdirme
-Koçluk ap arttırma - hesap düzeni gelişimi- oyunu öğretme

Fiyat Listesi ;
Saatlik Grind 13tl (Su altı, Yıldız mezarı,Akman)
Lifeskill 12 tl(Takas,Toplama,)
+255 ap kutum hesaplar için > 1t=150tl ^^

Guardian-Ninja-Witch-Warrior-Sahire(aktarım),Lahn,Musa karakterlerine hakimim.

+50'den fazla kişiye sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bir booster istiyorsanız discord yada telefon üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Banka hesap özetlerim ve daha önce alışveriş yaptığım insanları referans olarak gösterebilirim, içiniz rahat olsun.
discord: Sky Boost#9378

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Khanstein

Professional 10
BDO Oyuncusu
Burak kardeşim beklenenin de üzerinde performans ile toplamda 35 saati bugün doldurdu. Güvenerek faydalanabilirsiniz.

Belarafon

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Merhaba discorddan ekleyemedim, Onur#5810 sen ekleyebilir misin ?

TrueGuide

Beginner
BDO Oyuncusu
Burak kardeşime güvenerek boost yaptırabilirsiniz. Karaktere burak ve benimde kasmam ile birlikte çok hızlı bir şekilde hedefe ulaştık kendi karakteri gibi oynayıp özenle çalışıyor. Para verip inci almaktansa bu şekilde çok daha avantajlı oluyor.

inside_the_sky

Beginner 7
BDO Oyuncusu
Çok teşekkür ederim sizin gibi güzel insanlarla arkadaşlık kurmakta ayrı bir zevk :)

inside_the_sky

Beginner 7
BDO Oyuncusu
Sezon sunucunuzun karakterini isterseniz kendi main karakterimle kasabilir yada direk boost atıp görev serisini bitirebilirim.

size nasil güvenebiliriz bu kadar ucuz boost yapan piyasada yok ?
Önceden yaptığım kişileri referans gösteriyorum, Banka hesaplarıma bdo ile giren çıkan parayı yolluyorum, zaten tek sefer alışveriş yapınca güven oluşuyor. Piyasada işini tek düzgün yapan booster benim şuanda.