Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Poşet Gear Scorelara Elveda, Hesap Alan/Satanlar Dikkat

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Katılım
21/9/17
Mesajlar
834
Beğeniler
503
Puanları
588
Konum
Margoria
#1
Özet: İlerleyen vakitlerde satılan hesaplarda bugün gördüğünüz 550, 570ler; 530 lara düşecek. Rakamlar sizi yanıltmasın, dikkat edeceğiniz şey bundan sonra puanlar değil, item olarak neye sahip olduğu olmalı (gear açısından değerlendirirken elbet sadece).

Bu oyuna getirelecek olan yeni soluk geçerli olduğunda, hesap alım-satımından öncesi lütfen bilen bir arkadaşınızdan fikir alarak hareket ediniz.

Bildiğiniz üzere gs (gearscore ya da aile şöhreti hemen hemen) sizleri ölümsüz de klan, vurdumu yaran bonuslar sunar. Bunu zaten yüksek seviyelerdeyken (misal) tungrad küpelerle artırmak 16 milyar alırken ( 4 ap artırmak için), caphras taşlarıyla sadece 1 milyarı dolaylarında alıyor. Ancak ilerleyen vakitte duyurulduğu kadarıyla caphras taşlarının özelikleri gearscore a eklenmeyecek. Gearscore bonusları da tamamen kaldırılacak. Dolayısıyla bugün 546 gs olup da caphrasları steroid gibi basan, üzerine de görev yapıp 570gs bulan arkadaşlar geri tıpış tıpış düşecek. Ap metasına elveda, hoş geldin Kaçınma/İsabet/Dp ve Hibrit buildler :D Ancak ilerleyen vakitlerde bu demek değildir ki değeri düştü hesapların. Ancak bundan sonra özellikle dikkat etmeniz gereken sahip olduğu zırh, silah ve takılar olmalı. Yakın gelecekte caphras taşının bir üst seviyeye item geçirmek haricinde aman aman bir numarası olmayacak.

Ek Not: Tahmin, tartışma veya özel sorulara açığım arkadaşlar. Oyuna netice de yeni bir soluk gelmekte. Hesap alım satım konusunda da yine buranın da üyesi olan kefil olabileceğim insanlar var eğer bu da sizi düşündürüyorsa. İyi forumlar dilerim.
 

Black Desert Online