Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Para Kasmak

Redizm

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar selam , en iyi para kasma yöntemi hangisidir ? veya harita üzerinde en iyi para kasılacak slotlar hangileridir ?

KazanDibi

Artisan 6
BDO Oyuncusu
1- At çiftleştirme olaylarına girebilirsin. Bu sana uzun vadede para kazandıracaktır.
2- Balıkçılık yapabilirsin çıkardığın nadir balıkları imperial delivery 'e yüksek fiyattan satabilirsin , relic çıkarmak sana çok fayda sağlayacaktır , ayrıca afk fishing dediğimiz başka bir olay daha var ...
3- At arabası veya sırtına alacağın trade pack ler ile para kasabilirsin.
Life skiller ile uğraşmak sana istesende istemesende para kazandıracaktır. Yukarıdakilerden herhangi biriyle uğraşamam dersen veya erken oyun dönemindeysen , bol bol grind yapabilirsin.
Yakın zamanda ayrıntılı bir rehber hazırlayacağım dostum. Orada tüm bunları ayrıntılı bir biçimde anlatırım.

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar selam , en iyi para kasma yöntemi hangisidir ? veya harita üzerinde en iyi para kasılacak slotlar hangileridir ?
Bir klanda olmadığın sürece bu soruya kimse ''sır değerinde değerli'' bilgi vermez sana dostum. 200tl verenler zaten sen o slotları keşfetmeden evvel ilerleyebilmek için veriyor boş yere. Söylerler mi sence? :D

Ama al sana benden bilgi;
1-)Grind yaparak. Yaratık keserek yani çıkan eşyaların takası, itemlerin satışı. Belirli levellerde her yerde para kasılıyor oyunda.
2-)Lifeskill yaparak. Meslekler yani. Bazılarının rehberleri sitemize yüklendi bakabilirsin.
3-)Crafting yaparak. Yani işçi kullanacaksın bunun içinde contribution ve enerjinin yüksek olması gerek.

Redizm

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Teşekkürler dostlar.

peki en iyi grind nerede yapılır beyler ?

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Teşekkürler dostlar.

peki en iyi grind nerede yapılır beyler ?
En iyi grind, leveline en uygun, hızlı kesebildiğin, devamlı yapabildiğin yerde olur. Misal oyunda level 50 yaratıklarından farklı türlerde 6 yaratık var hepsi apayrı hepsinde kasabilirsin. Saatlikkazançları birbirine denktir. Ama ben kalkıp dersem ki X bölgesi. Sen orayı unut artık burayı okuyan googledan gelen herkes X de. Bitmek bilmeyen kavgalar başlar. Ciddiyim, oyunda düzenli yapabildiğin süre boyunca her yer hemen hemen denk para verir. Bazı yerler daha iyi denmesi doğru değil, bir eşyanın düşmesi şans ise, şanstır. 10dk da da düşebilir 10 saatte de.

Redizm

Beginner 3
BDO Oyuncusu
En iyi grind, leveline en uygun, hızlı kesebildiğin, devamlı yapabildiğin yerde olur. Misal oyunda level 50 yaratıklarından farklı türlerde 6 yaratık var hepsi apayrı hepsinde kasabilirsin. Saatlikkazançları birbirine denktir. Ama ben kalkıp dersem ki X bölgesi. Sen orayı unut artık burayı okuyan googledan gelen herkes X de. Bitmek bilmeyen kavgalar başlar. Ciddiyim, oyunda düzenli yapabildiğin süre boyunca her yer hemen hemen denk para verir. Bazı yerler daha iyi denmesi doğru değil, bir eşyanın düşmesi şans ise, şanstır. 10dk da da düşebilir 10 saatte de.
Dostum cevabın için teşekkür ederim

Black Desert Online