Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

"Oyuna Erişim Yetkiniz Yok"

kerbecs

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhabalar Efendim,Dün gece https://www.tr.playblackdesert.com/main/index bu adresten BDO istemcisini yükledim yaklaşık 30 gb lık bir yama yaptı ve sabah oyunu başlat kısmına tıkladığımda oyuna erişim yetkiniz yok diye bir yazıyla karşılaştım bu sorun üzerine internet`te biraz araştırma yaptım bulduğum ilk çözüm e -posta doğrulaması diyor bende onu bilmediğim için yeni bir hesap açmaya karar verdim yeni hesabı açarken her şeye özenle dikkat ettim lakin yine aynı sonuç karşıma çıkıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim ??

kanswer

Artisan 2
BDO Oyuncusu
şu an deneme sürümü gibi bişi var mı bilmiyorum ama oyun buy to play oyun yani satın almadan oynayamazsınız

kerbecs

Beginner
BDO Oyuncusu
şu an deneme sürümü gibi bişi var mı bilmiyorum ama oyun buy to play oyun yani satın almadan oynayamazsınız
Demek satın almadan oynayamam peki satın alırım ozamnda acaba steam üzerinde kaç gb lik bir download yapıyor