Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

• Moderatör Alımları Açılmıştır.

Selamlar arkadaşlar, hızla büyüyen forumumuzda ilgili ve bilgili Moderatör arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

Başvuru İçin Tıkla

Naparsam Yapayım AP değerim düşük kalıyor yardım edermisiniz ?

Kuvarti

Beginner
BDO Oyuncusu
Witch oynuyorum Şuanda sadece PVE yapıyorum ama ilerde clan gereği PVP yapmaya da başlamam gerekicek ama AP/DP değerim Clandaki diğer 56lara göre benden bayağı yüksek Daha nasıl kasabilirim yardım edermisiniz Ekipmanlarım Aşağıda ;(NOT:Bütün Seti grunil için basıyorum şuanda,diğer gruniller çelik teritas kadar + basılı değil onlarıda +15 yapıp grunil set tamamlicam)
2018-03-12_298219129.JPG

lagunduz

Beginner 9
BDO Oyuncusu
silahını yuria tri yap, takılarını da asula yap. En az 160 AP olur. Silahların ve zırhların en azından duo olsun.

lagunduz

Beginner 9
BDO Oyuncusu
hilekarlar karakolundan yüzük ve küpe, demir madenlerinden kolye, elric manastırından kemer

Son düzenleme:

Amenadiel

Beginner
BDO Oyuncusu
5 adet asula aksesuarı (artık kemer , 2xküpe , 2xyuzuk , kolyeden herhangi 4üyle bir kombinasyon olusturursun)
sonra silahını artık +15 ten, duoya
Ondan sonra da offhandini duoya gecirmeni tavsiye ederim.
Tri denemelerini en sona ve hazırlıklı oldugunda baslamanda fayda var, cunku TRI ye gecirmek kolay olmayacaktır, 3-4 kere denemen gerekecek.

agolhon

Beginner 6
BDO Oyuncusu
hocam itemlerin zayıf normal tüm silahlarını tri yaparsan 170 ap yi geçecektir

Kuvarti

Beginner
BDO Oyuncusu
5 adet asula aksesuarı (artık kemer , 2xküpe , 2xyuzuk , kolyeden herhangi 4üyle bir kombinasyon olusturursun)
sonra silahını artık +15 ten, duoya
Ondan sonra da offhandini duoya gecirmeni tavsiye ederim.
Tri denemelerini en sona ve hazırlıklı oldugunda baslamanda fayda var, cunku TRI ye gecirmek kolay olmayacaktır, 3-4 kere denemen gerekecek.
Dün akşam hilekarları kestim full 1 tane fazladan asula yüzük geldi onu küpeye çevirebilirmiyim yada başka türlü kullanabilirmiyim ?

Amenadiel

Beginner
BDO Oyuncusu
fazla olan yuzuk/kupe vs. aksesuarlarını , velia veya olivia daki depoya koy ki, yeni alt karakter actıgında direkt ona giydirirsin , oyuna 1-0 onde baslarsın :D
hadi kolay gelsin