Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Musa Karakteri İçin İtem Alacağım Önerilerinizi Gerekiyor

Divinorum

Beginner
BDO Oyuncusu
Selam arkadaşlar uzun bir ara verdikten sonra oyuna yeniden döndüm belirli bir miktar 350 m civarı falan parada yaptım ama nasıl bir item alsam karar veremiyorum sizce silahmı almalıyım yoksa zırhhmı ve bu alınacaklarından hangisini almalıyım max levele kadar kasmayı düşünüyorum şimdiden önerileriniz için teşekkürler iyi günler

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Uyanış ve alt silah al eşit bölüpparanı, 150-150 gibi. Asula takı seti düşür mediahta git onları farmla. Hepsini tamamlayınca bashim den başlamak üzere naga fogan gahaz gibi yerlerde level ve gear arttıkça kasabilir sin marni taşlarıyla beraber.

shulatzotr

Professional 10
BDO Oyuncusu
itemleri kesinlikle kendin basmalısın +14 +15 ve üstü alıp kendin basarsan şansın varsa çok düşük maliyetle TRI bile basıyorsun. Velia şehrinden reblath armor ile veya Tachros npcsinin yanındaki repair yapan npcdeki ucuz itemler ile Fail Stack kasabilirsin. 100m ile şansında iyiyse 3 item DUO yapabilirsin