Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

mrbha arkadaslar

PheeMoon

Beginner 3
BDO Oyuncusu
mrb arkadaslar ben engeli bir insanım elimi tam kullanımyorum kavye kullanken çok sıknti yasıyorum baska ne
kullanbilrım yardim edermısıniz sevinrım..

Epidose

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Kardeşim Combolu klavye al kendine uygun yapman gereknleri birine combo lat birkac tuş ile cok fazla şey yapabilirsin aklıma ilk bu geldi

Epidose

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Belli bi combinasyon ayarlanan tuşlar var yani mesela g1 tusuna basınca 3 tane vuruş yapcak sonra ışınlanma atcak sonra g2 basınca başka şeyler gibi bi tuşla istedigin sıralamadaki şeyleri kendisi arka arkaya yapıyo

agolhon

Artisan 4
BDO Oyuncusu
öyle zevk alacağını sanmıyorum. bence gamepad ile oyna en azından avuç içinde olur ve daha az zorluk çekersin alıştığında memnun olacağını düşünüyorum

lionturk82

Beginner
BDO Oyuncusu
öyle zevk alacağını sanmıyorum. bence gamepad ile oyna en azından avuç içinde olur ve daha az zorluk çekersin alıştığında memnun olacağını düşünüyorum
sa hocam gamepad aldım oyun içindende gamepadi aktif ettim ama çalışmıyor herhangi bi ayar yada programmı yüklemem gerek