Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Mediah Level Kasma [Seviye 51 ~ 56]

admin

Owner
Yönetici
Yönetici
Katılım
15/9/17
Mesajlar
6,704
Beğeniler
1,076
Puanları
56,300
Konum
Bükreş
Web sitesi
bdoforumtr.com
#1
Seviye 51 ~ 52 civarındaysanız artık Mediah’a geçme vaktiniz gelmiş demektir. Eğer görevleri takip ettiyseniz muhtemelen ilk olarak [Terk Edilmiş Demir Madeni] ile bölgeye giriş yaparsınız. Ancak sizin ve ekipmanınızın seviyesi yeterliyse nereden başladığınız önemli değildir. Mediah toprakları medeniyetten uzak yerlerdir. Bu yüzden buradaki avlanma alanları Calpheon bölgesine kıyasla oldukça farklı bir atmosfere sahiptir. Ayrıca bu topraklarda daha fazla EXP ve ganimet elde edersiniz ve orta seviye bir oyuncu olma yolunda ilerlemiş olursunuz.

Bu rehberde, benzer zorluğa ve seviye gereksinimine sahip olduğu için Mediah’ın parçası olmasa da Kuit Adaları’ndan da bahsedeceğiz. Kuit Adaları, kıtanın kuzeybatısında bulunur ve Serdümen Korsanları’nın sığınağı konumundadır. Buraya gidebilmek için bir gemi bulmalısınız.


Mediah [Seviye 51 ~ 56]
 

Ekli dosyalar