Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Maehwa Temel Bilgiler

KazanDibi

Artisan 6
BDO Oyuncusu
Katılım
17/9/17
Mesajlar
204
Beğeniler
163
Puanları
463
Konum
İstanbul
#1
848472.jpg
(resme tıklayarak büyütebilirsiniz)
Maehwa sınıfı çevik , hızlı tempolu ve oynaması zevkli bir sınıftır. Uyanış öncesinde hem yakın dövüş hem de uzak dövüş yeteneklerine sahiptir. Uyanış sonrasında ise Kerispar olarak adlandırılan mızrak benzeri bir silaha geçmektedir. Yanlış anlaşılmalara neden olmadan belirtelim Kerispar ile de hatrı sayılır derecede uzun mesafeli saldırılar yapabilmektesiniz . Bu sınıf uyanış öncesinde Musa sınıfı ile çok fazla benzerlik gösterse de uyanışın ardından oyun stili inanılmaz oranda farklılaşacaktır.

ZORLUK: 3/5
PVP: 4/5
PVE: 4/5
SIEGE: 2/5

Akıllarda neden siege için bu kadar düşük bir puana sahip olduğu sorusu varsa bu konuya bir açıklık getirelim. Maehwa çok güçlü bir sınıf olmasına karşın Toplu savaşlarda bir Büyücü, Cadı veya bir Savaşçı kadar fazla tercih edilmemektedir. Lakin büyük ölçekli savaşlarda da çok az sayıda elit Maehwa savaşın gidişatını inanılmaz oranda değiştirebilmektedir.

Artıları :
Rakipleri bıktıracak kadar hızlı oynanış
Güçlü PVE
Yüksek kitle kontrolü

Eksileri:
Düşük savunma
Büyük çaplı PVP 'lerde fazla tercih edilmeme

Maehwa Resmi Tanıtımı :


Maehwa Uyanış Tanıtımı:
 

jarjar3135

Beginner
BDO Oyuncusu
Katılım
30/4/18
Mesajlar
46
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
25
Konum
konya
#2
çok güzel paylaşım Maehwe sınıfı bayagı zevkli bir sınıf.
 

Mapuşkundali

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Katılım
19/12/18
Mesajlar
7
Beğeniler
2
Puanları
38
Yaş
31
Konum
Alger
#3
Merhabalar,

Ben de oyunun başından beri Maehwa kullanıyorum. Gerçekten çok haz aldığım bir sınıf. Ama bizim insanlarımız PVP delisi olduğu için bu karaktere burun çeviriyorlar. Onlara göre her şey oyuncu kesmekten ibarettir. Uyanış öncesi ile sonrası arasında gerçekten oynanış anlamında çok büyük fark oluşuyor. Benim uyanış sonrası oynayışına alışmam gerçekten uzun sürdü. Düşük DP'ye sahip olabilir lakin her karaktere bir "tank" görevi yüklemek manasız olurdu. Maehwa da ani saldırı ve hızlı/etkin saldırıları ile ön plana çıkıyor. Zaten rakibinizi hemen etkisiz hâle getiremediyseniz, genelde yeri öpme gerçeği ile yüz yüze geldiğimiz yadsınamaz bir gerçek.