Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Leveling - Boosting Hizmeti

Öncelikle iyi forumlar, iyi oyunlar diliyorum. İşten, okuldan fırsat bulamayan, oyun bilgisi açısından ve gear açısından yetersiz fakat gelişmek isteyen arkadaşlar için piyasanın altında leveling-boosting hizmeti veriyorum.

Her ap düzeyinden her karakterle yararlanabileceğiniz leveling-boosting hizmetinden bahsetmek ve fikir vermek gerekirse;

Karakterinizin level ve gearına göre kasma yeri belirlenir. Maksimum verimi minimum zamanda alabileceğiniz yerlerde siparişleriniz tamamlanır.
Güvenlik gerekçesiyle hiçbir bilginizi paylaşmak ya da belirtmenize gerek yoktur. Sadece discord aracılığı ile yazılı olarak iletişime geçilir.
Hesap bilgileriniz 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Belirleyeceğimiz, sizin oyunda olmadığınız saatlerde siparişler tamamlanır.
Hiç kimse hesabınızda sizin olmadığınızı anlamaz.
Fiyatlar Çöp sayısı ve Exp miktarına göre belirlenir. Öncesinde denemeniz için satın aldığınız çöp miktarına oranla belli bir miktar çöp ücretsiz bir şekilde teslim edilir.
Fiyatları belirleyen ana unsurlar ; Gear - Sınıf - Level - Pet - Çadır - LootScrool

Ödemeler havale/eft ve Acoin ile mümkündür.

Daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan sorular için hem konuya cevap yazabilir hem de LevelingBoosting#3298 discord adresinden bana ulaşabilirsiniz.

UNUTMAYIN! Hayattaki En Değerli Şey Zamandır. Size Zaman Vaat ediyorum.