Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Kullanılmayan illegal program yüzünden kalıcı kısıtlama almak

Frostova

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhaba arkadaşlar,

Oyunda aynı bilgisayar donanımı ve yazılımı ile 1 yıldır aktif olarak Mena da oynamaktayım. 30.09.2019 tarihinde oyunda lifeskilllerle uğraşırken operatör tarafından bağlantım kesildi ve illegal program kullanımı yüzünden kalıcı kısıtlama aldım. (Önceden uyarı ya da geçici kısıtlama almadan) GMlerle iletişime geçtiğimde bana fayda sağlamasa da yasadışı bir program kullanımı olduğunu ama programın ya da onların sistemine takılan yanlışlığı kesinlikle söylemiyorlar. Sadece daha dikkatli olmalıymışım... Rastgele insanların harcadığı 1 yıllık zaman ve paranın hiçbir önemi yok. Programın ne olduğunu da söylemiyorlar ki bulup kapatayım ya da önlem alayım. Şu noktada oyuna başka bir hesap ile geri dönsem de bir anlamı olmayacak. Aynı sistem ile oynayacağım o zaman yine emeğim ve param boşa gidecek.

Oyunu oynamayı seven bir kadın olarak, bu oyun içi imkanları sağlayan başka bir oyun bulamadım ve bu yüzden BDO ya devam etmeyi gerçekten istiyorum ama destek ekip hiçbir şekilde destek olmuyor. Arka planda afk balıkçılık sırasında ders çalışıyorum ve ban yiyorum.

Önerileriniz var mı? ne yapmalıyım nereye derdimi anlatmalıyım? En azından ne kullandığımı söylesinler de onu kontrol edip geri döneyim ama ona bile yanaşmadılar.

Şimdiden teşekkür ederim.