Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Kim kimdir?

kaplan55

Beginner 5
BDO Oyuncusu
Merhabalar,

Ben hardcore takılmayan temelde eğlence odaklı.(şunu şunu yaptım süper değil(olursa fena olmaz :), iki gırgırı tercih ederim.) Oyun hakkında videolar dışında fazla bir bilgim yok. En hardcore takıldığım mmorg c9 du(hala aynı şeyi vurgularım yayıncı tarafından batırılan bir oyun). Bunun dışında bir çok mmorg oynadım. Şimdilerde blizzard oyunları ağırlıklı takılıyorum(ow,hots,wow). Oyunu bırakırsam muhtemelen gene blizzard oyunlarına dönerim büyük ihtimal. Sistemin 970m işlemci i7 4710MQ ram 16gb.(oyundan nasıl verim alabilirim yazarsanız sevinirim). Discord a gelebilirim ama yanda çok çocuklu bir aile var. (evde tv bile açamıyoruz doğru düzgün) Bu yüzden mic kullanamam. Bu arada mekan veya özel alan sağlayabilecek imkan var mı? Oyunda karakter görümüne önem veririm. Falan filan .....

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Hoş geldin gayet iyi verim alırsın :) Ayarlarda dış ses yakalamasını azaltabilirsin bu tip programlar için discord ts vs.

kaplan55

Beginner 5
BDO Oyuncusu
Heyecanlı yerlerde fazla gaza gelebiliyorum en temizi sessiz kalmak :)

Kusto

Beginner 2
BDO Oyuncusu
@kaplan55 Hocam bende pvp çılgınlarının olmadığı, yok seviyede geride kaldın, yok balık tutmanın zamanımı gibi herkesin aynı şekilde oynamasını ve hareket etmesini bekleyen herkesin kendileri kadar vakit ayırmasını bekleyen acayip acayip kuralları olan guildden ziyade kimsenin kimseyi baskı altına almadığı as kadrosuz maksat guild olsun ilerisine bakarız bilgi alışverişinde bulunuruz...
Böyle oyunu dert tasa yapmayacak yeni başlayan arkadaşlar toplaşsakta bir guild kursak takılsakmı acaba????

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Kirito! Kaygısızların toplandığı bir guild kurarsan, haber ver...
Genelde solo hardcore bir oyuncuyum. Ama kaygısızlar soru serisi diye başlık açarsan herhangi bir sıkıntı oldu mu, derhal cevaplarım forumda :D Haber veririm eğer kurarsam

Kusto

Beginner 2
BDO Oyuncusu
Kiritoyu ayartamadık bir türlü :D bakalım bi başlasın şu oyunda

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Pk açıp saldırmayın bari tanıyınca yeter, Ama baktınız kavga çıktı pm atarsınız. :D

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Uyarmadı demeyin, forumda isim vermek Black Desert Online oynarken, cesaretin de bir göstergesidir. Hanlarda isminiz verildiğinde bir miktar para karşılığı konumunuzu verebilecek bilgi simsarları var. Kavgalıysanız insanlarla bu, ''sıkıyorsa buyur'' demektir. Kavga etmeyin o yüzden artık isim verildikten sonra :D

Black Desert Online