Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

kazı alanı sorumlusu görevi

stunga3

Beginner
BDO Oyuncusu
öncelikle ilk defa forum kullanıyorum o yüzden yanlış birşey yaptıysam affedin

kazı alanı görevinde oyun bana dawson la konuşmamı söyleyip beni ona yönlendiriyor fakat dawson yeterli bilgim olmadığı için beni heidele jordine nin yanına yolluyor ki beana hiçbirşey söyleyip vermiyor.yanında ise lord bulunuyot oda dawson la aynı şeyi söylüyor fakat haritada hiçbir npc yi göstermiyor.göreve tekrar sağ tık attığımda ise yine dawsona gidiyorum ve aynı döngü oyun içinden sordum ama ya bilmiyolar yada ticket at dediler forum aktif olarak kullanılıyormu bilmiyorum bile son çare olarak geldim oyunu da salmak istemiyorum silkroad ve knight tab sonra ilk defa bir mmo sardı beni

tekrardan yanlış bir şey yapıyosam şuan affedin

MAXAT

Professional 10
BDO Oyuncusu
ana görevleri takip edersen sıkıntı yasamassın atladıgın gorev varsa onu yap cunku coğu npc başka karakterlerın bilgisini edinmeni istiyo bazı npcler sadece gorevleri tamamlayınca bilgisini alabılıosun ama sana tavsıyem o şehirdeki soru ısaretli yerlerdeki tum npclerle konusman olmuyosada dedıgım gibi ana görevleri devam ettir