Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

FAİLSTACK VE GÖREV ALAMAMA

burbaks

Beginner
BDO Oyuncusu
İyi günleri, iki tane sorum olacaktı, birincisi musa çarım var benim yeşil hilal mızrağı silahım şuan duoada ben trıye basarken ve tete basarken kaç failstack ihtiyacı duyarım bu yüksek şansı muazla mı kasarım sadece ayrıyetten ben silahımı kara ruhtan yapılandır dediğim zaman 3.derece yapılandırma taşıyla sarı yapamıyorum trıye gelince sarı yapmayı düşünüyorum nasıl yapabilirim.İkinci sorum ise yeni başlayan bir arkadaşım var, avcı (tamer) kullanıyor ben arkadaşı 56 ya kadar kastım ve uyandırdı çarı fakat bazı görevleri alamıyor mesela ana görevleri (calpheon kahramanı rüzgardaki kahramanın hikayesi) görevini almıyor şartlara bakıyoruz önceki görevlere gdiyoruz yine olmuyor.(kara ruhun uyanışı edananın izleri görevinde görev koşulunu sağlıyor fakat görevi alamıyor) inşallah derdimi anlatabilmişimdir.Şimdiden teşekkürler.

Black Desert Online