Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Dijital Dünyada Görünür Olmanız İçin Gereken Her Şey...

  • Konbuyu başlatan zty
  • Başlangıç tarihi

zty

Beginner
BDO Oyuncusu
Katılım
23/2/20
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
21
Konum
turkey
#1
Artık rekabetin sadece sektörünüzün somut kısımlarında olmadığı ve dijital dünyada da olduğu gerçeği kaçınılmaz bir gerçektir. Her dakika markanızın rakipleri internet üzerinden binlerce kişiye ulaşıyorlar. Bu bazen bir sosyal medya paylaşımı bazen de müşterilerine internet üzerinden sundukları bir reklam olabiliyor.
İşte sizin ve markanızın daha fazla kişiye ulaştırılması için çalışıyoruz. Yapılması gereken tüm faaliyetleri size sadece bir ekip ile sağlıyoruz. Markanızın dijital dünyaya ilk adımını attığı andan itibaren sizinle beraber ilerliyoruz.
Markanızı bir web sitesi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konusunda farklı farklı kuruluşlara emanet etmek yerine size tek kuruluş ile birbirine uyarlanmış olarak ilerleyen, çelişmeyen bir hizmet sağlarız.

#zeynep toy #gaziantep wordpress #gaziantep site yaptır #dijital pazarlama #gaziantep dijital pazarlama #staj günlüğüm #bilgisayar mühendisliği #bilgisayar mühendisliği staj #gaziantep sosyal medya yönetimi