Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Büyücü Sınıfı Tanıtım Rehberi

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu

Her oyunun klasiği olan sağa sola büyü savuran sınıfımızdır. Büyücüler ana silah olarak asa, ikincil silah olarak da bıçak kullanırlar. Bir mesafeden büyülerini kullanıp yüksek hasar verebildikleri gibi bu sınıf takım arkadaşlarını iyileştirebilir, kalkan verebilir ya da diriltebilir. Dolayısıyla yıkım sınıfı olduğu gibi destek sınıfı olarak da oynanabilir. Diğer sınıflara nazaran Büyücüler at üstünde kullanabilecekleri daha çok yeteneğe sahiptir.

ZORLUK: 2/5
PVP: 3/5
PVE: 5/5
KUŞATMA: 5/5

Nispeten kendini iyileştirebilmesi ve uzaktan yüksek hasar verebilmesi bu karakteri kolay bir sınıf kılsa da mana kontrolü ve yeteneklerin dolum süreleri arasındaki kordinasyonda uzmanlaşmak zaman istemektedir.

Kısa bir tanıtım videosunu Cadı ile aynı koyacağım:
[

Son düzenleme:

Marcus

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Open Beta da Wizard'ın geleceğini duyduğum da Pc başında çıldırdım. Hiç daha önce BDO oynamadım ama 9 yıllık World of Warcraft deneyimim de çoğunlukla Mage oynadım. Ve bir class her oyunda eğlenceli mi olur.. Fena Hypelandım ya :)

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Open Beta da Wizard'ın geleceğini duyduğum da Pc başında çıldırdım. Hiç daha önce BDO oynamadım ama 9 yıllık World of Warcraft deneyimim de çoğunlukla Mage oynadım. Ve bir class her oyunda eğlenceli mi olur.. Fena Hypelandım ya :)
Awakening videolarına da bir bakmanı öneririm eğer bakmadıysan, asıl o zaman çıldırırsın. Baktıysan bendensin zaten ben de istiyorum Açık betada gelmelerini hemen. :)

TürkBeyi

Beginner
BDO Oyuncusu
rehber için eline sağlık hocam benim ilk oyun deneyimim olacak mage çok oynadım ama bu oyunda daha keyifli gözüküyor bakalım :) inşallah hemen gelir başlarız..

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
rehber için eline sağlık hocam benim ilk oyun deneyimim olacak mage çok oynadım ama bu oyunda daha keyifli gözüküyor bakalım :) inşallah hemen gelir başlarız..
Wizard bu oyunda diğerlerinin aksine yakın menzil dövüş karakteridir, ilginç gelebilir :)

savas3301

Beginner 5
BDO Oyuncusu
Daha önce oynamamış biri olarak başlangıçta sıkıntı çekmemek için Vahşi düşünüyorum ama sanırım yan karakter olarak bir Gandalf yapmak farz oldu :) teşekkürler hocam.

Marcus

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Wizard için hangi itemlet şu an Türkiye serverında en iyisi olur arkadaşlar?

Mergen

Beginner
BDO Oyuncusu
Mizah yapmaya çalışmışsında, Mizah hayatın güldürücü yönünü ortaya çıkartan bir Sanat türüdür. Sende sanat yapacak IQ var mı, çünkü yapamamışsın?
Ne Alaka Kardeşim ben mizahi düşünmedim bile genelde okçu sınıfı oynadığım için bu samimi ortamda belirtmek istedim... Bakıyorum da direk zekaya dair bir saldırıda bulunmuşsun insan kendine olmayanı kıskanarak ister zaten ortalama ve sağlıklı bir kafa yapısına sahip olsan hiç bir insanın ne olursa olsun zekası yahut düşüncelerine yönelik hakaretlerde bulunmazsın

JeNosiT

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Ayrintili rehberi bekliyorum bi an once on bilgi olarak cok faydali oldu brnim icin emegine saglik :)

Heisenberg

Beginner
BDO Oyuncusu
arkadaşlar herkese merhabalar.
büyücü sınıfı ile alakalı geniş bir skill video'su çekmeyi düşünen varmı :) herkese yararlı olacaktır şimdiden teşekkürler

Krondo

Beginner
BDO Oyuncusu
postu biraz Hortlatmış gibi olcaz ama Bende Bugün başlıyorum mage le teşekkürler bilgi için