Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Bu kadar oyunu kötüleyen insan var gelsinler bu başlık altında tartışalım

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunda son zamanlarda gerçekten çok şikayet duyuyorum birazcık bu insanlarla konuşmak istiyorum

zbambamm

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyun kötü değil kardeşim kötü olan yönetim bunu her yerde söylüyoruz başlığı gördüm üye oldum ki herkes öğrensin oyundaki en büyük problem ise p2wciler

zmabwe

Beginner
BDO Oyuncusu
herkesin ağzında bir p2w lafı var bir çoğu açılımını bile bilmiyor bu oyundaki tek sorun oyuncular

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyun kötü değil kardeşim kötü olan yönetim bunu her yerde söylüyoruz başlığı gördüm üye oldum ki herkes öğrensin oyundaki en büyük problem ise p2wciler
Kardeşim p2w dediğimiz şey wolfteam gibi oyunlarda sana silah verip al kafasına sık tek at dediğim şey hiç bir şekilde bu oyunda p2w yok emek göstermediğin sürece bu oyunda hiç bişey alamazsın

zbambamm

Beginner
BDO Oyuncusu
Kardeşim p2w dediğimiz şey wolfteam gibi oyunlarda sana silah verip al kafasına sık tek at dediğim şey hiç bir şekilde bu oyunda p2w yok emek göstermediğin sürece bu oyunda hiç bişey alamazsın
Bak şimdi kardeşim insanlar bir kostüm alıyor onun içerisinden cron taşı çıkarıyor ve cron taşıyla eşyalarını yakmadan basıyorlar aynı şekilde basma ekipmanı için keskin kara kristal vb toplaman gerekiyor bu da enerji istiyor bu insan gidiyor enerji toniği alıyor bu mu adalet yani ??

zmabwe

Beginner
BDO Oyuncusu
Bak şimdi kardeşim insanlar bir kostüm alıyor onun içerisinden cron taşı çıkarıyor ve cron taşıyla eşyalarını yakmadan basıyorlar aynı şekilde basma ekipmanı için keskin kara kristal vb toplaman gerekiyor bu da enerji istiyor bu insan gidiyor enerji toniği alıyor bu mu adalet yani ??
Birazcık internette gezinirsen enerjinin kolay yollarla nasıl kasıldığını enerji toniksiz de bu işi yapabileceğini yan çar açıp kolayca neler yapabileceğini öğrenirsin

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Kardeşim şöyle diyeyim sana bu oyunu sadece öğrenciler değil günde 8 saat 10 saat mesaisi olan adam da oynuyor bu adam elbette bu oyunda güzel bir konuma gelmek isteyebilir e bu adamın bize yetişmesi (normal oyunculara) çok zor çünkü biz 10 saat oynarız bu adam 2 saat oynar o adam ne yapsın ? emin ol o adam ayda bir asgari ücret parası oyuna yatırmadığı sürece dibine bile yaklaşamaz

zbambamm

Beginner
BDO Oyuncusu
Kardeşim şöyle diyeyim sana bu oyunu sadece öğrenciler değil günde 8 saat 10 saat mesaisi olan adam da oynuyor bu adam elbette bu oyunda güzel bir konuma gelmek isteyebilir e bu adamın bize yetişmesi (normal oyunculara) çok zor çünkü biz 10 saat oynarız bu adam 2 saat oynar o adam ne yapsın ? emin ol o adam ayda bir asgari ücret parası oyuna yatırmadığı sürece dibine bile yaklaşamaz
Oyunda kamasylva kutsaması gibi item düşürme şansını arttıran güçlendirmeler var onlara ne diyorsun peki ? hem enerji yenilemesini arttırıcak hem item düşürmeyi hızlandırıcak yani bu adam gidip bağlantı noktasını seviye 10 yapıp parasını kasarken biz öyle mal gibi bakıyo olucaz?

zmabwe

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunda kamasylva kutsaması gibi item düşürme şansını arttıran güçlendirmeler var onlara ne diyorsun peki ? hem enerji yenilemesini arttırıcak hem item düşürmeyi hızlandırıcak yani bu adam gidip bağlantı noktasını seviye 10 yapıp parasını kasarken biz öyle mal gibi bakıyo olucaz?
Şu an oyun yapımcıları tüm oyunculara tüm bufflardan 30ar günlük verdi madem o kadar pay to win itemi buyur kullan kardeş git eline pen kzarka çek boss gearları pen at hadi bakayım

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Kardeşim şöyle düşün oyuna başlarken bile farklı paketlerle başlama seçeneğin var var sayıyorum en pahalısını aldın en rahat imkanlarla başlayacaksın hayattan örneklerle düşün insanlar uçaklarda vip koltuklara binlerce para verebiliyor bunun hizmetini de alıyor ama o adamın gittiği yol ekonomi sınıfıyla aynı yol yine aynı güleryüz

zbambamm

Beginner
BDO Oyuncusu
Kardeşim şöyle düşün oyuna başlarken bile farklı paketlerle başlama seçeneğin var var sayıyorum en pahalısını aldın en rahat imkanlarla başlayacaksın hayattan örneklerle düşün insanlar uçaklarda vip koltuklara binlerce para verebiliyor bunun hizmetini de alıyor ama o adamın gittiği yol ekonomi sınıfıyla aynı yol yine aynı güleryüz
tamam da bilader bu bir oyun ve her oyuncunun eşit olması gerekiyor

zmabwe

Beginner
BDO Oyuncusu
tamam da bilader bu bir oyun ve her oyuncunun eşit olması gerekiyor
zbambamm evet bu bir oyun ve zaten oyun bizleri eşit görüyor bizi ayıran şey oyuna ne kadar emek verdiğimiz sorun oyunla ilgili değil senin ne kadar emek gösterdiğinle alakalı

LYdiaa

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunda son zamanlarda gerçekten çok şikayet duyuyorum birazcık bu insanlarla konuşmak istiyorum

Oyunu eu da oynamaya başladım ve oyunun gerçek tadını o zaman almaya başladım çünkü serverde bir kere oyuncu çok fazla pazara ne koyarsan satabiliyorsun ve ticketlarına geri dönüş bulabiliyon

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunu eu da oynamaya başladım ve oyunun gerçek tadını o zaman almaya başladım çünkü serverde bir kere oyuncu çok fazla pazara ne koyarsan satabiliyorsun ve ticketlarına geri dönüş bulabiliyon
Yakın zamanda oyuna bir güncelleme gelecek ve bu güncellemeyle beraber istediği karakteri bekleyen insanlar gelicek oyun tıklım tıklım olucak ama ticket konusunda hiç t icket atmadım bilmiyorum

kanswer

Beginner 6
BDO Oyuncusu
oyunun eu la tr serveri arasında baya fark var. eudan mena ya gecmiştik 2 gün dayanabildik sanki pvp serveri gibi mena, ayrıca bdo topluğunun hem fikir oldugu korelilerin bile ağladığı p2w yada p2c ogeler malesef menada da var enerji potu ,cron ve muaz , bunları euya ya yada amerika serverına getir bak ne oluyor cok degil 2 saat sürer geri almaları keske pa gibi paragöz bir firma değil de kakao games gibi oyuncu odaklı bir firma üstlenseydi menayı

mrtgltkn

Beginner 3
BDO Oyuncusu
son gelen güncellemelerle diğer serverlardan eksiği kalmayacak ki oyunun hem oyuncu sayısı artacak hemde yeni classlar gelecek yönetimi suçlamaktan vazgeçin herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyolar bence oyunculara kulak vererek getirdiler bu kadar classı

levent

Beginner 6
BDO Oyuncusu
Oyun p2w deil kardesim. Inan mmorpg tarzinda p2w in en az oyuna etki etigi oyun bdo. P2w ciler para harcar dierleri zaman. Adaletsizlik yok bence.soyle dusunun zamani olsa p2w yapmaz para kasar. Bi cikar varsa buda insanlarin art niyetidir. Oyunu sevmeyip kotuleyenler oynamasin zaten. Kimseyide rahatsiz etmesin. Bu oyun on numero :)

jarjar3135

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunun Türkiye de gelişmesi bizim gibi kullanıcılara bağlı arkadaşım hem oynda kasıcak yer bulamıyoruz oyun şuanda tıklım tıklım yeni gelcek ek paketle daha iyi olucak.

harlod61

Beginner
BDO Oyuncusu
Valla bdo tr oynarken kendimi çocuk büyütüyormuş gibi hissediyorum her aşamasını tek tek izliyorum çok keyifli şu an

Black Desert Online