Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Black desert online hk.

getstoned

Beginner
BDO Oyuncusu
Merhabalar Arkadaşlar ortalama 1 ay önce steam üzerinden black desert online satın aldım.
cs go da ki hileler dolayısı ile oldukça bıkkınlık geldiğinden ve bu oyunda para ile knight online gibi milyarlar verilse de dışarıdan ek bir eşya alınamayacağını duyduğumdan başlama isteği duydum ( yanlışım var ise düzeltin lütfen)

cs go da bazı eşyalarımı nakit paraya çevirmeye kalktım herkesin bildiği ama adını kullanmak istemediğim site %40 ederi rakamları teklif edince satmaktan vazgeçtim steam üzerinden satış yaptım ve steam cüzdan bakiyeme yüklendi tüm para.
bende bu oyunun en üst paketini ve kalanları ile inci satın aldım şu an hiç dokunmadığım 5000 inci bulunmaktadır.
oyunu öğrenme adına neler tavsiye edersiniz.
Savaşçı karakterini açtım 56 lvl oldum para sıkıntısı olmadığından oto exp kastırıyorum dummy ler de.
en anlaşılır bir şekilde oyunu anlatan yada steam üzerinde oyunu oynayan arkadaşlar varsa beraber oynamak isterim.
akşamları zaman geçiririz.

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Guild alımlarını tavsiye ederim oyun içi veya online. Yeni oyunculara dönük guild ler var. Steam veya siteden oyunu alanlar aynı sunucuda oynuyor fark etmez. (sadece giriş kapını farklı, steamden alan steamden giriyor diğeri diğer türlü ama aynı alana çıkıyor kapılar) doğru karaktere dışardan item sokulmuyor. En benzer durum buna milletin çok değerli bir itemi markete atması için para verme durumu var. PG diye geçer bu. Ama yine de market değerini vermek zorundasın itemin, nakit parayla sadece alamazsın. (knight üzerinden örnek, +10 itemi sadece pazara koymaya ikna ekmek için para verirsin, oyun içi değeri neyse yine ödeyeceksin trade yok knight taki gibi)

Bu forumda veya youtube üzerinde ip uçları veya rehberler bulunmakta Türkçe kaynaklardan bakabilirsiniz.