Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

BEYAZ EKRAN HATASI

ilgun7

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunu dün indirdim sistemim de yeterli oyuna giriyorum fakat yükleme ekranı geçince birden oyun beyaz ekrana dönüyor can barı minimap hepsi var sadece oyun ekranı yok lütfen birisi yardımcı olabilir mi

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Oyunu "harici ekran kartı" ile çalıştırdığı emin ol. Oyun simgesine sağ tıkla "Grafik işlemciye çalıştır-> Yüksek performanslı xxx işlemcisi" ne tıkla.

ilgun7

Beginner
BDO Oyuncusu
Oyunu "harici ekran kartı" ile çalıştırdığı emin ol. Oyun simgesine sağ tıkla "Grafik işlemciye çalıştır-> Yüksek performanslı xxx işlemcisi" ne tıkla.
ilgin için çok teşekkür ederim fakat sorunum yine çözülmedi, dediğini yaptım fakat hala beyaz ekran sorunu devam ediyo mini map menü filan diğerleri gözüküyor ama oyun ekranı bembeyaz

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
ilgin için çok teşekkür ederim fakat sorunum yine çözülmedi, dediğini yaptım fakat hala beyaz ekran sorunu devam ediyo mini map menü filan diğerleri gözüküyor ama oyun ekranı bembeyaz
Ekran kartı modelin nedir? Sistem yeterli dediğine göre aklıma gelen muhtemel sebep ya oyun dosyalarında arıza var, ki açılmaması lazımdı oyunun. Ama dosyaları onar demeyi dene. Diğer sebep ise ekran kartı sunucunda sıkıntı var gibi. Onu da güvenli modda DDU kullanıp kaldırıp geri yükleyebilirsin.

tr.playblackdesert.com a destek ticket ı da açabilirsin