Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Bdo oynarken pc kapanıyor

shadowman

Beginner
BDO Oyuncusu
bu sorunu 10 gündür yaşamaya başladım önceden hiç sıkıntı yoktu fakat 10 gündür oyun oynarken bazen 10 dk sonra bazen 2-3 saat sonra bazen yarım saatte 2-3 kere pc komple kapanıp tekrar kendisi açılıyor masaüstü ekranına dönüyor haliyle. başka hiçbir oyunda yok bu sorun shadow of tomb raider lol pubg apex r6 gibi birçok oyunu ultra modda oynuyorum saatlerde sıkıntı yok ama bdo da kapanıyor oyunu komple sildim kurdum format attım düşük grafikte oynadım herşeyi denedim olmadı ısı değerlerim normal msi afterburner ile sürekli takip ediyorum 60-65 derecenin üstüne çıkmıyor zaten ekran kartım ve işlemcim evga sıvı soğutmalı pc yeni zaten 6 aylık termal macun ihtiyacı falan yok. zaten öyle bişeyler olsa başka oyunlardada yapması gerekir diye düşünüyorum bu sorunu yaşayan yada bir çözüm önerisi olan varmıdır?
sistem
i7 7700k işlemci
1080ti ekran kartı
16 gb 3600 mhz ram

admin

Owner
Yönetici
Yönetici
Web sitesi
bdoforumtr.com
işlemci ile alakalı bir durum kötü sonla karşılaşmak istemiyorsan anlayan birisine göster

shadowman

Beginner
BDO Oyuncusu
başka hiçbir oyunda yaşamıyorum ama sadece bdo da var bu sorun yinede işlemcimi diyorsun? peki nasıl bir sıkıntı biraz açıklık getirebilirmisin?