Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Bdo 261ap üzeri fiyat belirleme

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar şuan oyun içerisinde bildiğiniz üzere, belli bir noktaya gelmiş hesaplar için saatte 40m kasmak zor değil. Özellikle varsa 245 ap tet kutum unuz, girdiğiniz 3 kişilik bir partide main spot ta saatte ortalama 40m rahat rahat çıkartıyorsunuz.

Bunun üzerinden yola çıkarak 261ap üzeri hesaplara değinmek istiyorum.

Ey satıcılar: Sizin kastığını dönemde çok daha zorlu olabilir ama güncel vakitte yaşıyoruz.

Ey alıcılar: Kasılırken verilen vakti bilin ki ona göre gereksiz para dökmeyin. Çok ölücü olmayın diyemem netice de satmak isteyen beleşe de verebilir.

261+ ap bir hesabı ele alalım.(Değeri size kalmış). Bu ap günceldeki soft captir. En uygun yoldan buna varmak isteyen bir hesabın minimumda:

*Tet silahları (dande caphras level 3-4)
*tri ogre
*tri hilal
*tet cadı küpesi
*tri şahmeran
* Capotia yüzük ve küpe.

Sahibidir.

Eğer siz ap artır ak istiyorsanız doğal olarak takıları artırmanın gerekecek ve gelelim bu takımların market değeri ve gereken kasma süresi.

**Tet hilal (5.8b) +3 ap katar = 145 saat partili mirumok (günde 5 saatten 29 gün)

**Tet ogre (eldeki triyi satarsanız 8b) +5 ap katar = 200 saat partili mirumok ( günde 5 saatten 40 gün)

Gibi gibi. Diğer soft cap üzeri ap nin arttığı bir başka hedef olan 269+ ne vurmuş olursunuz.

Yani 261+ ap ile 269+ arasında günde 5 saat mirumok ile 69 günlük bir fark var. 261 ap hesaplar kaça gidiyorsa, 269 lara ona göre fiyat biçebilirsiniz.

Notlar:

1. Su altı bölgesi 261 ap de mirumok tan çok vermiyor diye biliyorum. Çok daha yüksek ap istiyor bilgim kadarıyla ve yüksek ap lerde mirumok un 2-6 katını verebiliyor.

2. Oyuna girer girmez, vs siz problemsiz hazır mirumok pt hemen bulunamıyor. İnsanlar planlı, topluluklar içinde bir araya geliyorlar. Ama oyunun vermiş olduğu etkinlik ve bosslar bu durumu dengeler diye bu kısmı karıştırmadım.

3. Elbetteki ilk sahibinin harcadığı tüm zaman ve para %100 karşılık bulmayacaktır. (saat veya p2w ürün değeri) Netice de hesap satın almanın manası odur, harcanacak olan zaman ve masrafı kısmak. Özellikle çalışan arkadaşlar için aldıkları hesabın hangi seviyede gelişim için ne kadar vakit alacağına dair fikir sahibi olmaları adına konuyu açtım.

Son düzenleme:

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Tavsiye: Eğer çok acilde değilseniz bir alt seviyeden alıp kendiniz kasın, gelişimde de keyif alın. Yüksek seviye hem pahalı hem de gelişimi daha yavaş oluyor. 5 bin liralık hesaba 3bin lira derseniz. Satıcı satmazsa, yaz vakti yeni içeriklere beraber oyunun kitlesi de genişlediğinden iyice fiyatlar yükselmiş olacak.