Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Avcı Karakteri Hakkında Sorular?

maste

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Selamlar dostlar.
Avcı karakteri hakkında cok bilgiye ihtiyacım var.
Kurdumuz var biliyorsunuz ki kurtla neler yapabiliyoruz ?
Çok çesit yok galiba?
Orneğin pvpde kurdu savastıramıyor muyuz ?
Bilmediğimden soruyorum..
Bildiğim başka pet evcilleştiremiyoruz ama gelecekte bunun olacağını düşünüyorum.
Tamer sınıfınının bence hakkı kurdumuzu cok sey yaptırabiliyorsak bu büyük + hele ki pvp de kullanabiliyorsak efsanevi bir şey cıkar ortaya.
Son olarak kurdumuz level atlayabiliyor mu ? Bu cok onemli :)
Teşekkürler.

lagunduz

✯ Vip Üye ✯
Vip Üye
BDO Oyuncusu
Fazla bilgim yok ancak şunu söyleyebilirim, kurt level atlamıyor, pvpde de kullanabiliyorsun. Özellikle pvp de kullanmayı pratikleştirirsen milleti çok rahat kesersin.

EvadusecH

Beginner 3
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Kurt pvp ve pve de atak veriyor damagesi nasıl bilmiyorum kulaktan dolma bilgiler ile söylüyorum sanırım kurt 30 dakikada bir spawn oluyormuş ve bazı tamer karakterler makro yaparak kurduna kendini kastirdiği için binevi oto av gibi bu sebebten ban yemiş ve ayriyetten euda oynarken ciddi bir buff geleceğini duymuştum. Oyuna yeni başlayan yada çok hakim olmayan arkadaşların oynamasını önermem skilleri ve combalari gerçekten ciddi bir tecrübe gerektiriyor

maste

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Kurt pvp ve pve de atak veriyor damagesi nasıl bilmiyorum kulaktan dolma bilgiler ile söylüyorum sanırım kurt 30 dakikada bir spawn oluyormuş ve bazı tamer karakterler makro yaparak kurduna kendini kastirdiği için binevi oto av gibi bu sebebten ban yemiş ve ayriyetten euda oynarken ciddi bir buff geleceğini duymuştum. Oyuna yeni başlayan yada çok hakim olmayan arkadaşların oynamasını önermem skilleri ve combalari gerçekten ciddi bir tecrübe gerektiriyor
Arkadaşda kurdu gorunce baya hosuma gitti.. Yeni başladım blacke ama belki zamanla alışabilirim. :) Pet tarzı şeyleri zaten seviyorum.. Tamer de üstüne güzel olacak gibi. Belki alışırım zamanla .. :)

Hocam Avcının kendi basic skilleri kurdun yanında yetersiz kalıyor. Grind yapacaksan yani sürekli mob keseceksen çok başarılı karakter. S + Sol Tık / S+ Sağ tık kullanıyorsun genelde char skillerinde.
Kurda gelince. Level 20den sonra her 3 levelde bir yeni kurt açabiliyorsun beceri puanı ile. Kurtta bir skill yani. DMG'i Örnek olarak sen bir mobu 3 atakta kesiyorsan kurt 4 atakta kesiyor. Gayet tatmin edici bir hasarı var. Bunun dışında sen atak yapmazsan bile Kurda saldır komutu verince otomatik olarak bulunduğun bölgede ne var ne yok kesiyor biçiyor. 30 Dakika boyunca yanında kalıyor kurt. 30 Dakikadan sonra tekrar skille basıp aktif etmen gerekiyor (Sürekli AFK kalıp kurda char kastırmamak için böyle birşey yapmışlar.) Kurdun mob kesmesi dışında buff özellikleride var. Sana ekstra AP veren bir skilli var onu aktif ettiğinde kurt atak yapmıyor kendi AP'sinin bir kısmını sana veriyor gibi. Oynaması keyifli bir char

Black Desert Online