Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Arama sonuçlarınız

 1. S

  Para Kasmak

  Altınova iron mine bölgesinde server değiştirerek boss kesip birazda slot döndüğümde 2.5 saatin sonunda 2000+ black stone powder +düşen kitaplar ile nakit 50m + düşen çöp itemler. Rotasyon ve mob kesme hızınıza göre değişir ama ortalama saatte 25m en az rahat rahat kasabilirsiniz. Ben 56 lvl...
 2. S

  HANGİ PETE PREORDER KOYMALIYIM

  2 tane petim var ve bunlar toplama konusunda çok yetersiz hangi petlere pre-order koyarsam en hızlı alımı gerçekleştirebilirim ya da başka ne yolu inci ile almak istemiyorum. oyun içinde en hızlı yoldan nasıl pet alabilirim ?
 3. S

  Musa Karakteri İçin İtem Alacağım Önerilerinizi Gerekiyor

  itemleri kesinlikle kendin basmalısın +14 +15 ve üstü alıp kendin basarsan şansın varsa çok düşük maliyetle TRI bile basıyorsun. Velia şehrinden reblath armor ile veya Tachros npcsinin yanındaki repair yapan npcdeki ucuz itemler ile Fail Stack kasabilirsin. 100m ile şansında iyiyse 3 item DUO...
 4. S

  [Event] Pet Seal

  NPC de 5 tanesine 1 adet pet veriyor fakat bu Pet Sealler görev veya grind sonucumu toplanıyor yoksa perl ile satın aldığımız petin değişikliğine mi? (daha önce perl ile pet almadım bilmiyorum.)