1. Merhabalar sevgili BDO oyuncuları uzun süredir beklemekte olduğumuz BDO Türkiye sunucusu nihayet açılıyor! Bizde böylesine güzel bir haberi alır almaz kolları sıvadık ve forumumuzu açtık. Lütfen kaliteli bir platform olmamız için oyun hakkında ki tecrübelerinizi forumda bilgilendirici paylaşımlar yaparak yeni oyunculara yol göstebilirsiniz. Kayıt olmayı unutmayın.Teşekkürler!

Tr sunucusunda at kasmak

'Eğitim' forumunda Lendia tarafından 15 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Lendia
  Çevrimdışı

  Lendia Beginner 3 BDO Oyuncusu

  Katılım:
  15 Ocak 2018
  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  İstanbul
  Sınıfı:
  Sahire
  Tr sunucusunun breeding rate'i 9. Diğer serverların breeding rate'i 13. Ne zaman tr4 24+ at çiftleştirsem tr4 erkek olarak geliyor yeni yavru. Bu durum ne zamana kadar böyle devam edecek? Diğer serverlarda şu an pegasus varken bizde tr6 at çok nadir görülüyor. Bu durum ne zaman düzelecek yada yetkili birisi yok mu cevap verecek?
   
  sütçüdayı bunu beğendi.
 2. sütçüdayı
  Çevrimdışı

  sütçüdayı Beginner 3 BDO Oyuncusu

  Katılım:
  28 Kasım 2017
  Mesaj:
  8
  Alınan Beğeniler:
  3
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İstanbul
  Guild:
  Lonca
  Sınıfı:
  Sahire
  +1
  Kanayan yaraya parmak basmışsın. Küçük tierlerden at çiftleştirip duruyorum. Tier 4 civarında at toplaşmam var, orada burada bütün ahırlarda tier4 at var, üzerine artık elim gitmiyor. Hara kurmak üzereyim. Pek çok şey eu açılışa göre çok kolaylaşmış, ama bu konu epey bir zorlaştırılmış. Bir açıklama iyi olurdu.
   

Bu Sayfayı Paylaş