1. Moderatör Alımları Açılmıştır.

  Selamlar arkadaşlar, hızla büyüyen forumumuzda ilgili ve bilgili Moderatör arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

  Başvuru İçin Tıkla

Kara Taş - Hikayesi

'Hikayeler' forumunda Gamepowa tarafından 16 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Gamepowa
  Çevrimdışı

  Gamepowa Beginner 5 BDO Oyuncusu

  Katılım:
  15 Eylül 2017
  Mesaj:
  58
  Alınan Beğeniler:
  36
  Ödül Puanları:
  58
  Cinsiyet:
  Kadın
  Sınıfı:
  Valkyrie
  Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle, sonu oldu.

  Kadim atalarımız, Kara Taş'ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş'ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar. Fakat Kara Taş, bekledi. Atalarımızın yüreklerine hırs, güç iştahı ve savaş isteği aşıladı.

  Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler.

  Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş'ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da mezarı oldu. Güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl (Black Desert).

  Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia'nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir arazi.

  Calpheon ve Valencia tarihçeleri, bize Kara Taş hakkında çok şey anlatır. Ticaret yollarını elinde tutan Calpheon ve savaş ganimetleriyle zenginleşen Valencia, Kara Taş için sonsuza kadar sürecek bir savaşta kılıç sallar.

  Bu ülkelerin tarihlerini inceleyenler, kitapların satır aralarında geçmişin ve bugünün karanlık hatıralarını, ve Kara Taş hakkında paha biçilmez gizli yazıları, hatıraları bulabilirler.

  Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek. Sınava hazır mısın yolcu?

  Panorama
  [​IMG]


  Epheria
  [​IMG]
   
  H0PLiT3 ve savas3301 bunu beğendi.
 2. CrazyAlkan
  Çevrimdışı

  CrazyAlkan Beginner 3 BDO Oyuncusu

  Katılım:
  26 Eylül 2017
  Mesaj:
  11
  Alınan Beğeniler:
  6
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İzmir
  Teşekkürler
   
 3. Rİgel1905
  Çevrimdışı

  Rİgel1905 Beginner 3 BDO Oyuncusu

  Katılım:
  1 Kasım 2017
  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  3
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  istanbul
  Sınıfı:
  Savaşçı
  Merak ettiğim bir konuydu oyunlarda hikayeye önerm veririm oynarken o hikayeyi sana hissettirmesi sana yansıtması önemli benim için, RPG oyunlarınında amacı budur zaten kendini o hikaye içinde o karakterin yerindeymiş gibi hissedersin fakat nedense bu oyunda o hissi alamadım bir türlü Düz bir şekilde oraya git şunu getir buraya gel bunu yap tarzında görevlerden başka birşey yok gibiydi İngilizcem kötü olmasına rağmen Tera online oynarken bile o oyundaki görevler arasındaki sinematikler vs sana O atmosferi yansıtabiliyordu bu oyunda hikaye daha güzel işenebilir ve yansıtılabilirdi diyorum. Oyun bana göre daha çok işçilik temasını ön plana çıkarıyor...
   

Bu Sayfayı Paylaş