1. Moderatör Alımları Açılmıştır.

Selamlar arkadaşlar, hızla büyüyen forumumuzda ilgili ve bilgili Moderatör arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

Başvuru İçin Tıkla

Kapalı Betaya Hangi Ayrıcalıkla Başlıyacaksınız?

'Anketler' forumunda Eiji tarafından 29 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

?

Kapalı Betaya Hangi Ayrıcalıkla Başlıyacaksınız?

1. 200TL

2. 100TL

3. 50TL

4. Başvuru İle

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Precast

Precast Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    100 tl lik paketten aldım 200 tl lik pakete gecip gecmeme konusunda tereddutlerim var 200 tl lik paketin tek + sının 7 gun erken baslangıc olacagını dusunuyorum paket yukseltmek yerine 100 tl lik inci alsam oyun icerisinde daha faydalı seyler alabilecegimi dusunuyorum 3 pet ve mumkunse agırlık veya maid sizin bu konuda fikriniz nedir halihazırda 3 gun erken baslangıc paketim oldugu icin soruyorum paketi yukseltip sadece ise yarar 7 gun erken baslangıc mı yapmalıyım yoksa yine 100 tl vererek inci alıp 3 pet ve agırlık gibi oyun icinde ihtiyacım olacak malzemelerimi almalıyım

2. KendineAteist

KendineAteist Beginner 5 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    53
    Guild:
    Banana
    Sınıfı:
    Savaşçı
    200 lük pakette at flütü de var kalıcı

3. Precast

Precast Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Evet 500m den cagırabiliyoruz atı ama açıkcası bu oyunda kosmakda gerekli nefes seviyesini yukseltebilmek icin :)

4. edgespear101

edgespear101 Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 200 TL lik paketi öneririm zaten pet vb. şeyleri o paketin incisiyle de alıyoruz aynı zamanda Shudad zırh setinin verdiği %10 bonus ve At flütünün grind'de sağladığı kolaylık hafife alınmamalıdır 7 gün önce başlaması da ayrı bir + bana kalırsa (+16 envanter slotu da çok önemli tabi.)(Zamanla ağırlık yetmezse +100 LT daha almak gerekebilir ama onun dışında ciddi anlamda oyunun sonuna kadar sizi her anlamda karşılayacak bir paket.)
    --- Mesajlar birleştirildi, 21 Kasım 2017, Orjinal mesaj tarihi: 21 Kasım 2017 ---
    Koşma kısmı daha ilerleyen kısımlarda işe yarıyor her yere koşmak gibi bir düşünce olduğunu düşünmüyorum stamina yükseltmesi için gereklidir.AFK olduğunuz zamanlarda karakterinize yük vererek yürümesini ve staminasını yükseltemesini sağlayabilirsiniz ama onun dışında At her zaman gerekli.

Bu Sayfayı Paylaş