1. Moderatör Alımları Açılmıştır.

Selamlar arkadaşlar, hızla büyüyen forumumuzda ilgili ve bilgili Moderatör arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

Başvuru İçin Tıkla

Carthaginian Yeni Üyeler Arıyor!

'Klan Üye Alımı' forumunda Brynjia tarafından 2 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Brynjia

Brynjia Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Avcı
    PvPvE temalı bir klan olmakla birlikte;

Oyun içi herhangi bir unsura gerek olmadan,
    Birlikte oynayacağımız, birlikte savaşacağımız, birlikte büyüyeceğimiz ve gelişeceğimiz üyeler arıyoruz.

*Elbette ki oyun içi bir unsur gerektirmediğini söylemiştim. Fakat, her klan gibi bizimde belirli isteklerimiz, belirli hedeflerimiz ve amaçlarımız var. Bunlar için bir şeyler istemesek olmaz.

*İlk başta, biz klanımızın ismini taşıyor, oyun içerisinde onunla birlikte yaşıyoruz. Klanımızın her bir üyesi bizim için sadece bir üye değildir. Yoldaşımız, omuzdaşımız, arkadaşımızdır. Dahasıdır. Bu yüzden, klana alacağımız sizlerin bize uyum sağlaması, keza; aynı şekilde bizimde size rahatça uyum sağlamamız gerek. Bu yüzden discord da birlikte konuşmalı, her bir klan üyesi muhabbet içinde olmalıdır. Sizinde olmanızı istiyoruz.

*Bizler, klanımızın ismiyle yürüyüp, gelişmeyi, yüksekleri ve dahasını hedefliyoruz. Bunlar için çalışıp gelişmeye, birlikte adım atmaya çalışıyoruz. Bu yüzdende oyun içi en az 2~3 saat arası aktiflik istiyoruz.

*Yeni bir klan olmamıza rağmen hızlıca gelişmeye özen gösteriyoruz. Klan ismimiz altına girdiğinden de sizden aynı şeyi bekliyoruz. Herhangi bir soru sormaktan çekinmeden kendi aramızda bildiklerimizi paylaşmayı ve birbirimize yardımcı olmayı seviyoruz. Bunun bilincinde olmalısınız.

Oyunda tecrübeli, tecrübesiz fark etmeksizin klanımıza başvurabilirsiniz. Şimdiden hoş geldiniz!

Son düzenleme: 2 Mart 2018
  2. babyface06

babyface06 Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Vahşi
    dc adresi nedir

3. MembaCo

MembaCo Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Sahire
    Bende Dc Adresi Bekliyorum....

4. Brynjia

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Avcı
    Oh, mazur görün lütfen. Tamamiyle unutmuşum, yoruma veya özelden yazarsınız, atarım diye düşünmüştüm ama eklemeliydim. Discord adresimiz şu şekilde;

https://discord.gg/UzSYeJA

5. MembaCo

MembaCo Beginner 3 BDO Oyuncusu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Sahire
    Teşekkür Ederiz. Genelde Gece Giriyorum 22:00 - 03:00 Arası Zaman Bulabiliyorum. Ekler Haberleşiriz.

6. Brynjia

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Sınıfı:
    Avcı
    Elbette, günün her saati neredeyse ulaşılabilir oluyorum. Dışarıda olduğum vakitlerde de telefondan ilgilenebilirim, ben olmasam bile diğer klan üyelerimiz geldiğiniz takdirde ilgilenecektir. Görüşmek üzere.

Bu Sayfayı Paylaş